NOVINKY

VŠECHNY NOVINKY Z MATEŘSKÝCH ŠKOL A JEJICH TŘÍD

Pro zobrazení novinek, aktualit a reportů konkrétní třídy zvolte třídu ze seznamu

pátek, 20 listopad 2020 13:29 | MOTÝLCI

Dýňování u Motýlků

Dýňování u Motýlků.

pátek, 20 listopad 2020 13:21 | MOTÝLCI

Narozeninové pohoštění u Motýlků

Oslava narozenin.

pátek, 20 listopad 2020 12:34 | SOVIČKY

Sovičky obdivují podzim

Sovičky vylétly do přírody obdivovat barevný podzim. Děti pozorovaly, jak se příroda mění a vyzkoušely si také činnosti, které jsou na podzim běžné. Překvapivě se jim tom velmi zalíbilo :).

středa, 18 listopad 2020 12:41 | MOTÝLCI

Motýlci "pomocníčci"

Motýlci pomáhali na zahradě hrabat listíčko.

středa, 18 listopad 2020 12:29 | MOTÝLCI

Motýlci šli ke koníkům

Motýlci se vydali ke koníkům.

středa, 18 listopad 2020 09:24 | SOVIČKY

Barevný týden u Soviček

U Soviček proběhl podzimní týden plný barev. Každý den nás provázela jiná barva a s ní spojené různé výtvarné i pohybové aktivity. Všem se barevný týden moc líbil. :)

Ze Sluníček se v tento den stali stavitelé a architekti a mimo objasnění těchto záhadných slovíček je čekala spousta zábavy se stavěním a objevováním.

pátek, 13 listopad 2020 09:10 | NOVINKY

Zapojte se s námi - buďme LASKAVCI

Laskavost často vnímáme jako vlastnost, která pomáhá druhým. Ve skutečnosti je ale nejvíce prospěšná nám samotným. Proto buďme vstřícní nejen ke svému okolí, ale také sami k sobě. Můžete tak potěšit ostatní a svému životu dodat smysl.

pondělí, 09 listopad 2020 06:17 | SOVIČKY

Projektový den u Soviček

Ve středu (4.11) se děti zúčastnily zábavného vzdělávacího programu MTU -,,Malý architekt“. Děti se dozvěděly např.: co je technický výkres a jak se v něm čte, kdo je architekt/projektant, co jsou obvodové zdi a příčky. Dále si děti mohly vyzkoušet postavit půdorys domu podle technického výkresu. Všem se tento projektový den líbil a už teď se těšíme na další spolupráci.

pondělí, 09 listopad 2020 06:04 | SOVIČKY

Strašidýlka u Soviček

Děti si zábavnou i napínavou formou zahrály na kamarádsky naladěná strašidýlka. Byla jim v tento den povolena činnost zlobení. Děti byly oblečené v duchu ,,duchů“. Hry, soutěže, rozhovory a strašidelná diskotéka, to vše splnilo náš očekávaný cíl- den plný legrace.

Strana 1 z 13

Za velmi důležité považujeme prolínání vlivů z rodiny do mateřské školy a opačně, na základě vzájemné tolerance, partnerství a otevřenosti.

Rychlý kontakt