VŠECHNY NOVINKY Z MATEŘSKÝCH ŠKOL A JEJICH TŘÍD

Pro zobrazení novinek, aktualit a reportů konkrétní třídy zvolte třídu ze seznamu

středa, 30 červen 2021 08:34 | MOTÝLCI

Náš výlet do ZOO

Usmálo se na nás štěstí!!! Užili jsme si hezký den.

neděle, 27 červen 2021 15:38 | BERUŠKY

Berušky přejí všem hezké léto

Prožili jsme v Beruškách trochu zvláštní, ale přesto hezký školní rok. S kamarády jsme se viděli o něco méně, ale o to jsme si byli vzácnější. Děkujeme rodičům za úžasnou spolupráci a přejeme všem nádherné léto. Paní učitelky Lenka, Olinka a asistentka Věruška.

neděle, 27 červen 2021 15:24 | NOVINKY

Naše krásná letní školka

Přišlo léto a hodně času trávíme s dětmi venku na naší zahradě. Dokonce vysvitlo sluníčko i před školkou, díky naší kolegyni Janičce, která nám opravila a krásně vymalovala dřevěné sluníčko.

neděle, 27 červen 2021 15:13 | NOVINKY

Výstava Na plotě

Jako každý rok i letos plot MŠ vyzdobily obrázky našich dětí. Obrázky udělaly radost dětem, rodičům, ale i veřejnosti.

pátek, 25 červen 2021 12:48 | MOTÝLCI

Rozloučení s předškoláky

Hurá!!!!! Konečně naše loď zdárně doplula do přístavu

středa, 09 červen 2021 14:54 | KOŤÁTKA

Jarní sázení

V květnu jsme se vrátili všichni do školky a tak jsme si mohli konečně osázet náš záhonek na zahradě. Naše "nejlepší asistentka Janička" nám přinesla rostlinky a sazeničky a my jsme mohli zasít kopr, zasadit keříkové rajčátko, jahodník a spousty bylinek, také jsme nezapomněli přihnojit půdu slepičím hnojem. Moc nám to šlo a od té doby rádi zaléváme a o záhonek se staráme. Už se nemůžeme dočkat první úrody.

pátek, 04 červen 2021 12:45 | SLUNÍČKA

Sluníčka v zámeckých zahradách

S dětmi využíváme krásného počasí a vyrážíme na vycházky do okolí, abychom lépe poznali město, ve kterém žijeme. Nožky nás zanesly až do zámeckých zahrad a na samotné nádvoří, kde nás uvítali zámečtí pávi. Po obdivování pavího peří jsme pokračovali i procházkou i Labi a dopřáli si chvilku odpočinku na Mariánské louce, kde jsme mimo jiné s lupou pozorovali její další drobounké obyvatele.

čtvrtek, 03 červen 2021 06:38 | MOTÝLCI

Náš svátek

Náš den jsme si hezky užili

Výsledky zápisu do MŠ pro školní rok 2021-2022 naleznete v dokumentu níže.

Strana 1 z 22

Za velmi důležité považujeme prolínání vlivů z rodiny do mateřské školy a opačně, na základě vzájemné tolerance, partnerství a otevřenosti.