VŠECHNY NOVINKY Z MATEŘSKÝCH ŠKOL A JEJICH TŘÍD

Pro zobrazení novinek, aktualit a reportů konkrétní třídy zvolte třídu ze seznamu

Rozloučení se školkou na zahradě s doprovodným programem "Luční hity". Děti si zasoutěžily, zatančily, protáhly se a nechyběla spousta balónků a hudby.

středa, 29 červen 2022 13:01 | SLUNÍČKA

Ze zahrádky Sluníček

Děti ve školce pečují o svoji zahrádku, kde pěstují například jahody nebo kedlubny, na kterých si potom společně také pochutnají.

středa, 29 červen 2022 12:59 | SLUNÍČKA

Sluníčka na vycházce

Během příjemných slunných dnů Sluníčka poznávají Děčín, okolí Labe a zámku.

středa, 29 červen 2022 12:25 | MOTÝLCI

Ahoj školko, ahoj Motýlci

Motýlci se loučí.

pátek, 24 červen 2022 12:53 | SOVIČKY

Zábavné dopoledne u Soviček

Ve čtvrtek (23.6.) byl na zahradě naší MŠ připraven pro děti hudebně pohybový program plný her a soutěží. Děti si zábavné dopoledne náramně užily.

Ve středu (22.6.) se konalo na zahradě MŠ rozloučení s předškoláky na téma z pohádky do pohádky. Za dětmi přijelo teplické divadlo ,, V pytli´´, jehož aktéři vtáhli děti do světa pohádek. Naše děti si pro pana krále připravily krátké vystoupení. Král byl spokojen a všechny děti pasoval na školáky. Odpolední slavnost se vydařila a všechny přítomné potěšila.

Loučili jsme se s našimi předškoláčky.

Koťátka pohyb milují a tak jsme vyrazili protáhnout tělíčka  do zážitkové tělocvičny Rákosníček.

Na závěr školního roku jsme se s Koťátky rozloučili ve stylu "Pirátské party" a velkého dobrodružství, piráti museli splnit všechny úkoly a najít mapu, která je dovedla k pokladu. Maminky nám přinesly pohoštění a tak jsme si společně povyprávěli a poděkovali všem za skvělý školní rok.

středa, 15 červen 2022 09:24 | NOVINKY

OMLUVENKY

Žádáme rodiče, aby omlouvali nepřítomnost dětí přes SMS. Elektronické omluvenky z webu dočasně nefungují.

Strana 1 z 44

Za velmi důležité považujeme prolínání vlivů z rodiny do mateřské školy a opačně, na základě vzájemné tolerance, partnerství a otevřenosti.